Олег ЛЄДНІК, начальник Кременчуцької райвійськадміністрації привітав працівників радіо, телебачення та зв'язку України з професійним святом

Версія для друкуВерсія для друку

Олег ЛЄДНІК, начальник Кременчуцької райвійськадміністрації привітав працівників радіо, телебачення та зв'язку України з професійним святом 

"Сьогодні, 16 листопада, своє професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення та зв'язку України.

Саме завдяки вам усім, ми завжди на зв’язку з рідними, близькими, друзями, яка б відстань нас не була поміж нами, ми у курсі життєво важливої інформації.

 Я хочу привітати працівників телекомпанії ВІЗИТ

Чому саме їх?

По перше – вони ровесники незалежної України, адже працюють на теренах Кременчуччини з 1991 року, а це вже ціле життя – 32 роки.

По друге – саме вони, починаючи з 24 лютого 2022 року, одні з перших, долучилися до боротьби, об’єктивно та оперативно інформуючи наших жителів про початок та хід цієї підступної війни.

Саме ви, першими почали доносити правдиву та оперативну інформацію всім нам про те, що коїться в регіоні.

Ви кожного дня, майже пів року, щоденно висвітлювали всі новини в Кременчуцькому районі, заповнюючи інформаційний простір об’єктивною інформацією.

Ви і зараз залишаєтеся разом з нами, не зважаючи ні на що.

Із початком російського вторгнення анонімні телеграм-канали здобули величезну аудиторію. Їхній секрет успіху — відсутність відповідальності: не потрібно перевіряти інформацію та задумуватися про стандарти.

А значить справжні медіа мусять боротися за аудиторію, дотримуючись при цьому журналістських та етичних стандартів.

Хочу побажати, щоб інформація, яку ви транслюєте і надалі була актуальною та оперативною

Перемоги та миру!

Слава Україні!"

Олег ЛЄДНІК,

начальник Кременчуцької районної військової адміністрації

Наверх ↑