Олег Лєднік провів особистий прийом громадян у Оболоньській територіальній громаді

Вчора, 22 травня, Олег Лєднік, начальник Кременчуцької районної військової адміністрації провів  особистий у  населених пунктах Оболонь та Погребняки. За допомогою у вирішенні нагальних проблем до очільника району звернулося 7 заявників.

Звернення стосувалися стану доріг на території громади, встановлення банкомату в с. Оболонь, проблеми наявності ліків в місцевих аптечних пунктах, здійснення контролю незаконного перевезення пасажирів, виділення земельних ділянок для ведення особистого фермерського господарства, сприяння реалізації фермерської продукції та кредити для малих фермерських господарств, відновлення роботи АСЗ в с.Оболонь.

Заслухавши громадян, Олег Вікторович надав детальні роз’яснення про те, які заходи будуть вжиті задля вирішення порушених проблем в межах повноважень РВА та яким чином мають надалі діяти заявники. Також про результати розгляду звернень вони будуть додатково письмово поінформовані у визначений законодавством термін.