Полтавщина системно, злагоджено та комплексно готується до зими, – Філіп Пронін

Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін долучився до брифінгу під головуванням заступників керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби та Ростислава Шурми.

На порядку денному – виклики у сфері енергетики, підготовка областей до опалювального сезону.

Ці питання обговорили з представниками дипломатичних місій країн, міжнародних організацій. У фокусі – посилення співпраці, яка допоможе подолати наслідки ворожих атак та відновити енергетичні потужності країни.

«Полтавщина системно, злагоджено та комплексно готується до зими. Стан виконання робіт – на постійному контролі. У центрі уваги залишається підвищення енергостійкості об'єктів житлово-комунального господарства області. Пропрацьовуємо їх забезпечення альтернативними джерелами живлення та додатковою генерацією, – зауважив Філіп Пронін. – Викликів чимало. Є розуміння, що треба зробити, аби досягти бажаного результату. Консолідуємо зусилля».