Шахраї надсилають фейкові «звернення» від керівництва Полтавської ОВА про допомогу – жителів області закликають бути пильними

До жителів Полтавської області у месенджерах надходять «листи з проханням про допомогу» від імені заступника начальника Полтавської ОВА Максима Калініна.

Такі звернення не відповідають дійсності і є фейковими, повідомив Максим Калінін.
«У месенджерах розсилають повідомлення від мого імені підприємцям, знайомим та друзям із проханням про допомогу. Офіційно повідомляю, що це шахрайство! Жодні повідомлення від мого імені як заступника начальника ПОВА не розсилалися, – підкреслив Максим Калінін. – Будьте пильні та перевіряйте інформацію. Якщо виявили такі фейки, звертайтеся до правоохоронців.
Жителів Полтавської області вкотре закликають бути пильними та остерігатися шахраїв.
Якщо вам приходять подібні «прохання» та «звернення» – відразу звертайтеся до правоохоронних органів.