Увага! У ДАР припинено подання заявок на спеціальну бюджетну дотацію за трьома напрямами бюджетної підтримки

Версія для друкуВерсія для друку

Увага! У ДАР припинено подання заявок на спеціальну бюджетну дотацію за трьома напрямами бюджетної підтримки

02.07.2024 у Державному аграрному реєстрі припинено прийом заявок на спеціальну бюджетну дотацію для утримання корів, маточного поголівʼя кіз та/або овець  у зв’язку з надходженням заявок на суму, що відповідає передбаченому обсягу бюджетних асигнувань.

 

Всі заявки, що вже подані виробниками сільськогосподарської продукції, будуть опрацьовані в установленому порядку. Непідписані до цього часу заявки не розглядатимуться.

Спеціальна бюджетна дотація у розмірі 7 тис. грн на 1 голову передбачена для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності від трьох до ста корів.

Спеціальна бюджетна дотація у розмірі 2 тис. грн на 1 голову передбачена для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності від пʼяти до пʼятисот голів маточного поголівʼя кіз та/або овець.

 

Крім того, 28.06.2024 у Державному аграрному реєстрі зупинено першу хвилю подачі заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

Друга хвиля прийому заявок за цим напрямом розпочнеться в липні, про що буде повідомлено додатково.

Стежте за додатковими оголошеннями на офіційних сторінках Мінагрополітики та ДАР.

 

 

 

Наверх ↑