Хроніка обласних новин з 02 по 03 травня 2019 року

Хроніка  обласних  новин з 02 по 03 травня 2019 року

2 травня у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло провів нараду щодо виконання доручень, даних на селекторній нараді 05.03.2019 під головуванням Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана, щодо аналізу рівня тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, встановлених органами місцевого самоврядування після 01.11.2018. За підсумками роботи дано відповідні доручення.

2 травня у м. Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення. Розглянуто питання «Про проект рішення обласної ради «Про затвердження обласної Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради на 2019 рік», «Про інформацію щодо стану реалізації Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018 - 2020 роки за підсумками 2018 року», «Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018 - 2020 роки» та ряд інших.

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю