Інформує Кременчуцький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

26 січня 2018 року в Кременчуцькому міськрайонному відділі з питань пробації відбулася службова нарада працівників пробації з соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Зустріч була організована з метою вирішення питань, які виникають в роботі з неповнолітніми суб`єктами пробації під час здійснення наглядової пробації.

Начальник Кременчуцького міськрайонного відділу з питань пробації  Інна ГРЕБЕНЮК довела присутнім вимоги по проведенню щоквартальної звірки між Автозаводським, Крюківським та Кременчуцьким районними секторами та центрами соціальних служб для дітей, сім`ї та молоді. Було визначено потребу зазначення конкретних даних про проведену роботу із кожною неповнолітньою особою та тем проведених заходів, відомостей, які характеризують особу, соціальні чи психологічні послуги, що були надані дитині за конкретний період.