Відбулося засідання штабу з питань організації та проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура»)

На виконання Указу Президента України від 13.10.2015 №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей і молоді на 2016-2020 роки», наказу Міністерства освіти і науки України від 04.09.2018 № 966 «Про проведення у 2018/2019 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», сьогодні у малому залі адмінбудівлі, під керівництвом заступника голови Кременчуцької районної державної адміністрації Євгенія КОЛЕСНИКА, відбулося засідання штабу з питань організації та проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура»).

У засіданні взяли участь начальник відділу освіти, сім 'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана СЕМЕРЯНІН, а також члени районного штабу з проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура»).

Під час проведення заходу відбулося обговорення нового положення та нормативної бази щодо проведення гри, а також проблемних питань, які виникають у процесі підготовки.

У своєму виступі директор будинку дитячої та юнацької творчості Кременчуцької районної радиТамара ВАСИЛЬЄВА зазначила, що наше завдання не тільки висококваліфіковано провести І етап гри, а й забезпечити безпеку життєдіяльності її учасників.

В ході обговорення було також наголошено на важливості проведення відповідних заходів, які спрямовані на реалізацію загальнодержавної виховної системи з національно-патріотичного виховання молоді, що включає в себе постійну навчально-виховну роботу в кожній школі протягом усього навчального року і дає можливість залучити до спільної дії учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

По завершенню засідання були надані доручення з питань організації та проведення І районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної Гри «Сокіл» («Джура»), яка відбудеться 25 квітня 2019 року та визначені відповідальні виконавці.