ПЛАН РОБОТИ Громадської ради при Кременчуцькій районній державній адміністрації на 2019 рік

ПЛАН РОБОТИ

Громадської ради при Кременчуцькій районній державній адміністрації

на 2019 рік

Засідання Громадської ради з питань:

Термін проведення

1. Про комунальні послуги і тарифи для громадян Кременчуцького району

1. Про надання житлових субсидій населенню.

1. Про затвердження плану роботи Громадської ради при Кременчуцькій райдержадміністрації на 2019 рік.

Засідання Громадської ради з питань:

1. Профілактика соціального сирітства, поширення сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, захист житлових та майнових прав дітей даної категорії.

1. Обговорення Програми соціально-економічного розвитку району на 2020 рік

1. Обговорення орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю щодо формування та реалізації державної політики з важливих питань державного і суспільного життя та актуальних місцевих питань у 2020 році.

4. Про реалізацію вимог ЗУ «Про регулювання містобудівної документації» щодо стану забезпечення території Кременчуцького району містобудівною документацією.