Про склад громадської ради при Кременчуцькій районній державній адміністрації на 2017-2018 роки

КРЕМЕНЧУЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Про склад громадської ради

при Кременчуцькій районній

державній адміністрації

на 2017-2018 роки

Відповідно до статей 6,  28, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами від 14.05.2015р.), на підставі протоколу засідання установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при Кременчуцькій районній державній адміністрації та з метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час реалізації державної політики:

1.   Затвердити  склад  громадської  ради  при   Кременчуцькій  районній державній адміністрації  на 2017-2018 роки (додається).

2. Визнати таким, що втартило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 22.04.2015 № 77 “Про склад громадської ради при Кременчуцькій районній державній адміністрації на 2015-2016 роки”.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти голову райдержадміністрації  Безкоровайного А.А.

районної державної

адміністрації                                                                                                        А.А.Безкоровайний