19 травня завершився останній тур відкритого чемпіонату Кременчуцького району з міні-футболу 2019 року

Десять команд-учасниць протягом 9-ти турів змагались за звання найкращої. І, як результат наполегливої боротьби, цьогорічним володарем кубку і золотих медалей став омельницький "Псьол Плюс", срібні призери змагань ФК"Мегаспорт" і почесне третє місце в ФК "Командор".

Нагороджені грамотами кращі гравці: Гурін Ярослав ("Псьол Плюс"),Заніздря Владислав ("Мегаспорт"), Артеменко Сергій ("Командор"); кращі голкіпери:Федоров Богдан ("Командор") і Вдовін Олександр ("Мегаспорт"). Кращим бомбардиром чемпіонату визнаний Остапець Максим ("Потоки"). Також грамотами відзначені тренери команд-фіналістів: Михайлов Денис, Заніздря Сергій і Григор'єв Роман.
За популяризацію фізичної культури і спорту серед сільського населення відзначені голова Ялинцівської сільської ради Краплина Олександр Петрович,Костюк Віталій та Селецький Олександр. Кращим суддею чемпіонату визнаний Сирота Костянтин. Особлива подяка і Ялинцівській амбулаторії, в особі Демиденко Світлани, за професійне медичне обслуговування змагань.
Щирі вітання і подальших футбольних звершень командам-переможцям і всім учасникам цьогорічного чемпіонату!