Депутатські комісії

Версія для друкуВерсія для друку

Постійна комісія Кременчуцької районної ради з питань бюджету, соціально – економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики 

1.Черниш М.К. (Аграрна партія України) -  голова комісії

2.Машошіна Н.В. (Українське об’єднання патріотів - Укроп)

3.Чала І.Г. (ВО «Батьківщина»)

4.Остапець С.П. (БПП «Солідарність»)

5. Сіора В.І. (Українське об’єднання патріотів - Укроп)

6. Коваль О.О. (партія «Відродження» )

Постійна комісія Кременчуцької районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології 

1.Буленко В.І. («Партія простих людей Сергія Капліна»)- голова комісії

2. Капустян Г.Т.(ВО «Свобода»)

3. Бабко А.О. (Радикальна партія  Олега Ляшка)

4.Колотієвський Д.О. (БПП "Солідарність")

5. Карпенко В.П. (БПП «Солідарність»)

6.Токарєв В.В. (ВО «Батьківщина») 

Постійна комісія Кременчуцької районної ради з питань будівництва, транспорту і зв'язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою 

1.Арішін А.О. (Радикальна партія   Олега Ляшка) – голова комісії

2.Білоус І.І.(Українське об’єднання патріотів - Укроп)

3. Кузнєцов О.С. («Опозиційний блок»)

4.Бессусідній Ю.Г. (БПП «Солідарність»)

5.Онищенко С.Л. (Аграрна партія України)

Постійна комісія Кременчуцької районної ради з питань самоврядування, адміністративно – територіального устрою, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією 

1.Луценко С.В. (ВО «Свобода») – голова комісії

2.Гаврилов А.Ф. (Українське об’єднання патріотів - Укроп)

3.Яременко С.І. (партія «Відродження»)

4. Кравченко В.А. (Аграрна партія України)

5. Бугаєць В.І. (Українське об’єднання патріотів - Укроп)

 Постійна комісія Кременчуцької районної ради з питань освіти, культури, сім’ї , молоді, спорту, туризму та зв’язків з

 засобами масової інформації

1.Близнюк І.В. (ВО «Батьківщина») – голова комісії

2.Родіонов А.Ю. (Радикальна партія  Олега Ляшка)

3.Шушвал К.В. («Партія простих людей Сергія Капліна)

4.Герасименко Р.І. (Аграрна партія України)

5.Нагорний Ю.О. («Опозиційний блок»)

Постійна комісія Кременчуцької районної ради з питань охорони здоровя, соціального захисту населення 

1.Маз Н.Ю.  (Українське об’єднання патріотів - Укроп) -голова комісії

2.Дейнега О.М. (БПП «Солідарність»)

3.Жила  В.А. (ВО «Свобода»)

4.Мудрий В.Г. (Радикальна партія Олега Ляшка)

5.Івасенко Г.М. («Опозиційний блок») 

Наверх ↑