28 жовтня в с.Потоки успішно пройшов чемпіонат району з настільного тенісу серед чоловіків і жінок, присвячений Дню працівників сільського господарства.

Володарі тенісних ракеток з Поток, Пришиба, Білецьківки, Омельника зібрались, щоб продемонструвати свою спортивну майстерність.

В напруженій боротьбі призові місця розподілилися таким чином: - серед жінок, перше місце посіла Загорулько Аліна(с.Дмитрівка), друге місце в Сохін Наталії (с.Омельник) і Сосіна Карина( с.Білецьківка) -володарка бронзової нагороди; - серед чоловіків перше місце посів Орел Ігор (с.Пришиб), срібло завоював Фисан Андрій (с.Потоки) і почесне третє місце в Бакіна Євгена (с.Омельник).

Перможці і призери Були нагороджені грамотами та медалями.

.