Покровська толока

Покровська толока

Уже стало традиційним проведення в Кременчуцькому районі на базі Кам’янопотоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Покровської толоки.

13 жовтня, учні та педагоги шкіл району представили гостям різноманітні страви, хлібобулочні вироби, сувеніри, вишиванки, кімнатні квіти, вироби для оздоблення хатнього інтер’єру та інші товари, які можна було придбати.

За сприяння депутата Полтавської обласної ради Володимира БАРЧУКА та депутата Кременчуцької районної ради Андрія ГАВРИЛОВА відбулося офіційне відкриття спортивного комплексу на території Кам’янопотоківського центру культури і дозвілля. Хлопчики та дічатка одразу випробували нововстановлені конструкції.

Голова райдержадміністрації Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ та Кам’янопотоківський сільський голова Лідія КРАВЧЕНКО привітали Кам’янопотоківську громаду зі святом.