Провели нараду щодо проблемних питань організації перевезень

Провели нараду щодо проблемних питань організації перевезень

Сьогодні, 21 вересня, з метою обговорення проблемних питань щодо організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом у Кременчуцькому районі, у малому залі адмінприміщення відбулася нарада за участю виконувача обов'язків голови райдержадміністрації Олександра ТЮТЮННИКА та тимчасово виконувача обов'язків начальника Управління інфраструктури Полтавської обласної державної адміністрації Сергія МАРЧИШИНЕЦЬ.

На нараді були присутні представники сільських рад і об'єднаних територіальних громад та перевізники району.
За результатами наради були дані відповідні доручення та рекомендації сільським радам і об'єднаним територіальним громадам щодо вирішення проблемних питань з перевезень пасажирів автомобільним транспортом та забезпечення перевезення пільгових категорій населення у Кременчуцькому районі. Перевізникам було рекомендовано дотримуватися умов договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом.