Рятувальники Кременчуччини проводять профілактичні бесіди з аграріями про пожежну безпеку під час жнив

Жнива є причиною особливої турботи для хліборобів, бо через людську недбалість усе, що виростили аграрії, може бути втраченим. З настанням пожежонебезпечного періоду різко зростає ймовірність пожеж. Тому фахівці Кременчуцького  міськрайонного управління  ГУ ДСНС України в Полтавській області провели бесіди з комбайнерами, що збирають урожай зернових на полях поблизу с.Майбородівка.

Під час рейду рятувальники перевірили стан та обладнання працюючих на полі комбайнів, тракторів, агрегатів та автомобілів і нагадали основні вимоги щодо норм та правила пожежної безпеки при збиранні врожаю.

Зокрема, вогнеборці закцентували увагу на такому, що в полі не можна заправляти техніку,  викидати недопалки чи сірники, забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях

Надзвичайники звернулися до аграріів із проханням бути в край обережними з вогнем і пожежонебезпечними предметами під час жнив.