Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки біля водойм.

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки біля водойм.

Станом на 17.05.2020 року в Україні з початку травня потонуло вже 47 людей.

Зокрема, на території м. Кременчука зареєстрована 1 надзвичайна подія на воді з початку року. За аналогічний період 2019 року, на території міста та району було зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 4 надзвичайні події на воді, під час яких загинуло 7 осіб.

Зважаючи на кількість надзвичайних подій біля водойм, рятувальники нагадують про правила безпеки купання, прогулянок, а також риболовлі на плавзасобах.

Не можна купатися в необладнаних для цього місцях та заходити у воду після вживання спиртних напоїв. Також, не можна залишати дітей без нагляду біля водойми, навіть, на декілька хвилин. Перед використанням човна необхідно переконатися у надійності і справності даного плавзасобу. Не можна сідати на бортик чи розхитуватися, а також не можна перевантажувати човен і пересідати на ходу з одного на інший. Перебувати у човні рекомендується у рятувальному жилеті. Людина, що керує рухом човна має бути уважною щоб не допустити зіткнення з перешкодами або іншими човнами.

Бережіть себе та дотримуйтесь правил безпеки на воді, адже відповідальність рятує життя!