Шановні державні службовці Кременчуччини!

Шановні державні службовці Кременчуччини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом -Днем державної служби!

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо Кременчуцького району.

Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Я твердо вірю, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, мудрості, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України, заслуженої шани і вдячності людей!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Андрій ПИРОГ,

Голова Кременчуцької