В області погодили графік проведення позапланових перевірок умов зберігання аміачної селітри

Версія для друкуВерсія для друку

В області погодили графік проведення позапланових перевірок умов зберігання аміачної селітри

В Управлінні Держпраці у Полтавській області провели спільну нараду з представниками Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій і структурних підрозділів Полтавської обласної державної адміністрації.

Зустріч відбулася на виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив.

Учасники наради погодили графік проведення позапланових перевірок суб’єктів господарювання та скоординували спільні дії посадових осіб під час здійснення заходів державного нагляду. Також опрацювали орієнтовний перелік питань, на які потрібно першочергово звертати увагу під час проведення позапланових заходів.

За матеріалами Управління Держпраці у Полтавській області

 

 

 

 

 

 

 

 

Наверх ↑