«В руках освітян - майбутнє країни»

«В руках освітян - майбутнє країни»

Щороку в першу неділю жовтня відзначається День вчителя – професійне свято працівників освіти Україні. З цієї нагоди 03 жовтня у великому залі адмінбудівлі відбулися урочистості. На святковий захід запросили вчителів, вихователів, ветеранів педагогічної праці та представників громадськості.

З вітальним словом до працівників освіти сьогодні звернулись заступник голови райдержадміністрації Євгеній Колесник, голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. Остроградського Ілона Бобер, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Семерянін та голова районного комітету профспілки працівників освіти Кременчуцького району Анна Чумак.
Особливі слова подяки, пошани і сердечної вдячності лунали на адресу ветеранів освітянської ниви, людей які продовж багатьох років віддавали серце, душу й здоров’я дітям.
Найсумлінніші працівники освіти нашого району були відзначені Грамотами Кременчуцької районної державної адміністрації, Подякою за вагомий особистий внесок у розвиток освіти Полтавської області, становлення Нової української школи та плідну співпрацю з Кременчуцьким консультаційно-методичним центром Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського була нагороджена Оксана Семерянін начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації.
Низький уклін нашим педагогам, які щедро діляться своїми знаннями, любов’ю та теплом з підростаючим поколінням, формують основу майбутньої еліти, яка побудує по-справжньому сильну європейську Україну.