Валерій Лобановський: «Футбол - гра швидкості та фантазії»

Валерій Лобановський: «Футбол -  гра швидкості та фантазії»

На підтримку  ініціативи УЄФА, Федерації футболу України та Федерації футболу Полтавської області про проведення Тижня масового футболу УЄФА 20 вересня  на базі Кам’янопотоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено турнір з футболу серед команд закладів загальної середньої освіти району. Участь у турнірі взяли учні 2005-2006 років народження з Білецьківського НВК, Потоківської і Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів та господарі – команда Кам’янопотокіської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У напруженій боротьбі перемогу виборола команда Потоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце у команди Білецьківського НВК, третім були господарі майданчика – команда Кам’янопотоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Переможці-команди нагороджені грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької районної державної адміністрації, кожен учасник  – грамотою Федерації футболу України. Кращими гравцями на турнірі стали Олександр Селецький, Богдан Твердов (Потоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Костянтин Пігарєв, Деменко Станіслав (Кам’янопотоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Назар Вальчук, Артем Плахтій (Білецьківський НВК), Артем Паламарчук (Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів).