Відбулася конференція працівників освіти Кременчуцького району «Освіта Кременчуччини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017/2018 навчального року та основні завдання на 2018/2019 навчальний рік»

29 серпня відбулася конференція працівників освіти Кременчуцького району «Освіта Кременчуччини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017/2018 навчального року та основні завдання на 2018/2019 навчальний рік» за участю директорів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Кременчуцької районної ради та виконавчого комітету Пришибської сільської ради, заступників директорів з навчально-виховної роботи, виховної роботи, педагогів-організаторів, практичних психологів та соціальних педагогів, голів профспілкових комітетів закладів освіти, вчителів, які будуть працювати в 1-х класах НУШ, методистів.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся заступник голови Кременчуцької районної державної адміністрації Євгеній КОЛЕСНИК, побажав міцного здоров'я, успіхів та нових професійних досягнень освітянам Кременчуцького району.
Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана СЕМЕРЯНІН прозвітувала про підсумки роботи освітян району за минулий навчальний рік і окреслила завдання на 2018/2019 навчальний рік. Очільник освітян району звернула увагу на завдання, які стоять перед освітянами району на 2018-2019 навчальний рік та зазначила, що основною метою на сьогодні є: надання якісних освітніх послуг, успішна реалізація оновлених навчальних програм, забезпечення інклюзивного навчання дітей із особливими освітніми потребами, створення нового освітнього середовища у перших класах, підготовка до роботи в умовах нової української школи.
Начальник відділу освіти, молоді, культури та туризму виконавчого комітету Пришибської сільської ради Баштовий Ю.П. розповів про систему роботи закладів освіти територіальної громади в умовах децентралізації.
За підсумками роботи працівники освітньої галузі району були відзначені за сумлінну працю та професійні досягнення.