Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України

Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України

Захист рідної землі завжди був справою честі. Захисники України – це не тільки військовослужбовці. Сьогодні на захист власної землі став практично кожен. Тому захисники – це всі українці, всі небайдужі громадяни, які своєю працею, сумлінною професійною діяльністю, волонтерською роботою забезпечують економічний, енергетичний та гуманітарний захист нашої держави.

12 жовтня  у с.Чечелеве Кременчуцького району відбувся районний захід присвячений Дню захисника України. В урочистостях взяли участь виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК, голова районної ради Андрій ДРОФА, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості та засобів масової.

Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК привітав кременчуцьку громаду з нагоди державного свята та побажав усім міцного здоров’я, життєвої наснаги, бадьорості духу, добробуту та миру.

По завершенню заходу присутні вшанували подвиг славних синів України хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.