Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

23 березня у малому залі адмінбудинку відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК.

На засіданні було розглянуто питання: «Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету на закупку засобів медичного забезпечення з метою недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19 на території району».

За результатами обговорення виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК дав доручення відповідальним виконавцям.