12  листопада  у малому залі адмінбудівлі під головуванням виконувача обов'язків голови райдержадміністрації Олександра ТЮТЮННИКА відбулося засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Кременчуцького  району.

На порядку денному розглянули питання про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Кременчуцького району.

В ході обговорення було прийнято рішення:

1. За результатами розгляду поданих матеріалів та з урахуванням обговорення визначити переможцем конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Кременчуцького району –Товариство з обмеженою відповідальністю «Полтаватранс», м.Полтава,вул.Героїв Чорнобильців,9А.

2. Укласти договір з переможцем конкурсу про виконання функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Кременчуцького  району

Дану пропозицію присутні члени комітету підтримали одноголосно.