Відбувся семінар за участю представників сільських рад та об'єднаних територіальних громад щодо надання субсидій

Сьогодні, 19 квітня, в актовому залі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кременчуцького району відбувся семінар за участю представників сільських рад та об'єднаних територіальних громад.

На порядку денному розглядалися питання:

1.Про порядок призначення житлових субсидій, в тому числі на наступний термін;

2.Умови призначення допомоги, визначені Порядком виплати допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім'ях.

3.Компенсація на тверде паливо та скраплений газ для пільговиків.
Захід відкрив начальник управління соціального захисту населення Кременчуцького району Віктор ПРИХОДЬКО. В ході проведення семінару виступили начальник відділу пільг Тамара ЛОМАКОВСЬКА , а також заступник начальника відділу грошових виплат і компенсації Тетяна БОНДАРУК.
Під час семінару була акцентована увага на важливості проведення уповноваженими особами розширеної інформаційної кампанії серед населення району. Учасників семінару було ознайомлено із основними змінами у призначенні субсидій, з особливостями роботи із користувачами субсидії; напрацьовано план заходів для оптимізації цієї роботи.