За минулу добу на Полтавщині зафіксували 6 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу

Загалом від початку карантину в області діагностували 503 випадки захворювання на COVID-19. Одужали вже 358 жителів Полтавщини. Продовжують лікування 130 людей. Географія поширення інфекції:

Кременчук – 144 (1 новий випадок), Полтава – 133 (1 новий випадок), Кременчуцький район – 33, Горішні Плавні – 31, Кобеляцький район – 23, Полтавський район – 20, Гадяч – 19, Миргородський район – 15, Зіньківський район – 11 (1 новий випадок), Лубни – 9, Гадяцький район – 8, Машівський район – 7, Чутівський район – 6, Козельщинський район – 5 (1 новий випадок), Оржицький, Карлівський і Глобинський райони – по 5, Лохвицький і Пирятинський райони – по 4, Решетилівський, Котелевський, Лубенський і Хорольський райони – по 3, Великобагачанський район – 2 (2 нові випадки), Диканський район – 2.

Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить 11,8%.

Більше новин про Полтавщину – на телеграм-каналі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова https://t.me/synegubov.