Засідання двадцять четвертої сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання

10 жовтня  виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК взяв участь у роботі пленарного засідання двадцять четвертої сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання.

До порядку денного чергової сесії було запропоновано до розгляду 23 питання. У роботі пленарного засідання також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Євгеній КОЛЕСНИК, керівник апарату райдержадміністрації Таміла САМБУР, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, представники громадських організацій та засобів масової інформації.