Звернення голови райдержадміністрації Андрія Пирога з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Шановні жителі району! 22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Саме цей день, далекого 41-го, закарбувався трагічною сторінкою сповненою важких спогадів і болю.

Шановні фронтовики, ветерани війни, партизани, підпільники, робітники тилу! Доземний  уклін кожному з вас – і мертвим, і живим, всім, хто боровся проти нацизму, і зараз відстоює незалежну Україну на сході держави, хто подарував нам сьогоднішній мирний сонячний день.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців обернулася Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднаних націй.

Нехай же на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Вічна пам’ять і пошана кожному, хто ціною власного життя відстоював мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь, і тим, хто поліг, стримуючи агресора на східних рубежах сучасної України.

Вічна слава і світла пам’ять загиблим героям!

Слава Україні!

Андрій ПИРОГ,