Хроніка обласних новин з 19 по 23 лютого

Хроніка обласних новин  з 19 по 23 лютого

19 лютого на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про хід виконання Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки», «Про стан передачі водних об’єктів та земель водного фонду в оренду» та «Про створення робочих груп з питань забезпечення надійності та безпечності експлуатації об’єктів соціальної сфери та будівель адміністративного призначення при райдержадміністраціях, виконкомах міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад». За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

* * *

19 лютого у м. Полтаві голова облдержадміністрації В.Головко провів нараду з головами райдержадміністрацій щодо питання виконання Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості». Обговоренно питання будівництва і реконструкції амбулаторій в селах, розглянуто 130 проектів будівництва. Наголошено, що у 2018 році в області збудують 30-40 нових медичних закладів, населення отримає доступ до якісних послуг. До 1 квітня триватиме підготовчий етап, а з 1 травня заплановано будівництво об’єктів.

* * *

20 лютого у м. Полтаві голова облдержадміністрації В.Головко провів нараду з керівниками причетних структурних підрозділів , де обговорено питання будівництва нового кардіодиспансера у м. Полтаві. Також наголошено, що у 2018 році заплановано замовлення проекту реконструкції старої будівлі кардіодиспансеру. У ній передбачено кафе для пацієнтів та відвідувачів, а також сучасне приміщення для аптеки. В. Головко наголосив, що частина обладнання для кардіодиспансеру вже закуплена, зокрема, ангіограф, ренген- та УЗД-апарати, навігаційно-абляційна система.

* * *

20 лютого у м.Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло провів нараду з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області.  За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

* * *

21 лютого в м.Полтаві за участю голови облдержадміністрації В.Головка, заступника голови облдержадміністрації О.Пругла, народного депутата України К.Іщейкіна, директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації В.Лисака, голови постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я Л.Овчаренко, депутатів обласної ради, голів РДА та ОТГ, а також головних лікарів медичних установ області та представників громадськості відбулося розширене засідання колегії Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації.

* * *

21 лютого в м.Полтаві за участю голови облдержадміністрації В.Головка, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку фермерства при голові облдержадміністрації. В.Головко наголосив, що «на перше півріччя 2018 року для підтримки фермерства з обласного бюджету вже виділено понад сім мільйонів гривень. Полтавська область стане ініціатором підтримки тваринництва, маємо дбати про корову, територію для пасовища та корм для неї».

* * *

22 лютого в м.Полтаві з робочим візитом перебувала Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, народний депутат України Л.Денісова,  яка спільно з заступником голови облдержадміністрації О.Пруглом ознайомилася з роботою Обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського, Міського клінічного пологового будинку м.Полтави, Полтавського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області.

* * *

22 лютого у м. Полтаві голова облдержадміністрації В.Головко взяв участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке у режимі відео конференції з РДА та МВК провів заступник голови облдержадміністрації Р.Товстий. Обговорено питання «Про підготовку до комплексної перевірки Державною службою України з питань надзвичайних ситуацій - виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту», «Про хід виконання технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту в області» та інші. За результатами роботи дано відповідні доручення.

* * *

23 лютого у м. Полтаві Голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та міський голова Полтави Олександр Мамай підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Його метою є вдосконалення системи надання адміністративних послуг шляхом створення зручних та комфортних умов для їх отримання, збільшення кількості та покращення якості надання адміністративних послуг.

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю