з 04.12.2017 по 08.12.2017

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

* * *

4 грудня у селищі Щербані Полтавського району за участю першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького, місцевих мешканців, представників засобів масової інформації відбулося підключення новозбудованого будинку по вулиці Біліченка, 39 до газової мережі. Наголошено, що найближчим часом вирішуватиметься питання із введенням будинку в експлуатацію.

* * *

4 грудня у місті Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло в режимі відеоконференцзв’язку провів нараду щодо використання у 2017 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації.

* * *

5 грудня у місті Полтаві голова облдержадміністрації В.Головко та голова обласної ради О.Біленький, керівник Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO О.Гарнець урочисто підписали Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, облдержадміністрацією та обласною радою.

* * *

5 грудня у Полтавській державній аграрній академії  з ініціативи облдержадміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації Р.Товстого, заступника голови обласної ради А.Ханка, депутата обласної ради Р.Рогова, активістів волонтерського руху, представників громадськості відбулося засідання «круглого столу» до Міжнародного дня волонтера. Під час заходу 20 представників волонтерів нагороджено відзнаками обласної влади.

* * *

6 грудня у Полтавській обласній клінічній лікарні імені М.В.Скліфосовського за участю голови облдержадміністрації В.Головка,  директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації В.Лисака відбулося відкриття катетеризаційної лабораторії відділення інтервенційної радіології. В.Головко наголосив, що нове обладнання допомагатиме лікарям обласної лікарні працювати на випередження та зменшити кількість летальних випадків.

* * *

6 грудня у Полтавському обласному музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла, заступника голови обласної ради А.Ханка,  обласного військового комісара Д.Губського, військовослужбовців ЗСУ, учасників АТО, волонтерів, представників громадськості, засобів масової інформації відбулися урочисті заходи до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів. Завершилися урочистості святковим концертом.

* * *

7 грудня  у місті Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла відбулося засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю