Герої не вмирають!

Сьогодні, 29 липня 2024 року,  заступник  начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Віктор САМОЙЛЕНКО та  заступник начальника Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Руслан БЛИЗНЮК передали Державні нагороди - Ордени "За мужність" III ступеня - родинам загиблих  військовослужбовців.

За героїзм, сміливість та мужність, проявлені під час захисту  українського народу від агресивних дій з боку російської федерації нагороджено (посмертно) солдата Віталія Олександровича ДИШЛЮКА, який загинув 7 вересня 2023 року, солдата Володимира Вікторовича ГУБАРА, який загинув 4 лютого 2023 року, та молодшого сержанта Юрія Володимировича БЕРКЕЛЮ, який загинув 26 лютого 2023 року.

Співчуття родинам...

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!