Система публічної інформації

Версія для друкуВерсія для друку

Всі документи в апараті райдержадміністрації формуються протягом року в хронологічному порядку у діловодні справи за зведеною номенклатурою справ. Зведена номенклатура справ складається з урахуванням структури апарату райдержадміністрації та погоджується в установленому порядку з Державним архівом Полтавської області. Більша частка документів зберігається у загальному відділі апарату райдержадміністрації.

В апараті райдержадміністрації визначено спеціальне місце для організації доступу запитувачів до системи обліку інформації. Для цього необхідно звернутися до відповідальних працівників загального відділу апарату райдержадміністрації (кабінет 312, телефон (5366) 74-20-25).

За змістом інформація, якою володіє апарат райдержадміністрації, поділяється на такі види:

  • правова інформація (інформація, яка міститься у законах України, указах Президента України, постановах, розпорядженнях Кабінету Міністрів України, наказах міністерств та інших відомств України)
  • інформація про фізичну особу (інформація про працівників розпорядника інформації та керівного складу структурних підрозділів облдержадміністрації, районних державних адміністрацій)
  • інформація з обмеженим доступом (конфіденційна, таємна та службова)
  • інші види інформації (інформація, яка міститься в розпорядчих актах, дорученнях, протоколах, листах, інформаціях надісланих до центральних органів влади, місцевих органів влади, інших суб’єктів і отримана від них та внутрішніх документах, створених в процесі діяльності розпорядника інформації). 

Реєстр публічної інформації Кременчуцької райдержадміністрації

ДолученняРозмір
reestr_201611.xls592 КБ
reestr_2017_0.xls600.5 КБ
reestr2018.xls530.5 КБ
reestr2019.xls525.5 КБ
Наверх ↑