Грантова можливість від Helvetas Swiss Intercooperation

Грантова можливість від Helvetas Swiss Intercooperation

Helvetas Swiss Intercooperation оголосив нову хвилю грантового конкурсу в рамках проєкту „Підтримка відновлення громад на сході України”, який реалізується Helvetas Swiss Intercooperation в межах підтримки України з боку Швейцарії за фінансування Swiss Solidarity.

Метою конкурсу є підтримка місцевих ініціатив, організацій громадянського суспільства задля задоволення критичних потреб на рівні громад, дотримуючись підходу до реагування на кризові ситуації у відповідь на потреби  громади.

Взяти участь у конкурсі можуть: зареєстровані та діючі в Україні громадські та благодійні організації, які впроваджують свої ініціативи, спрямовані на врегулювання гуманітарної кризи в Україні.

Грантові кошти можна витратити на:

ремонт житла;

модернізацію  місць, призначених для проживання  ВПО з фокусом на енергоефективність;

забезпечення безперебійного енергопостачання та енергоефективність громадської інфраструктури;

облаштування бомбосховищ.

Сума гранту може становити до 680 000 гривень.

Дедлайн подачі заявок 13 жовтня 2024 року.

Деталі та умови конкурсу можна знайти за посиланням: http://surl.li/asqmdo