На Полтавщині змінюватимуть підходи до профорієнтації в школах

На Полтавщині змінюватимуть підходи до профорієнтації в школах

ГО «NOVA UNITED» запрошує на інтенсивний дводенний тренінг «Профорієнтація в сучасній школі: нові виклики – нові рішення!»

Світ праці постійно змінюється, і сучасній молоді потрібні дієві інструменти для навігації у цьому динамічному середовищі, щоб зробити власний усвідомлений вибір майбутньої професії та побудувати успішну кар’єру. На тренінгу учасники та учасниці:

Сформують системні знання про профорієнтацію.

Розвинуть практичні навички проведення профорієнтаційної роботи.

Створять мережу фахівців, зацікавлених у розвитку профорієнтації.

Підвищать ефективність профорієнтаційної роботи у навчальних закладах.

Для кого цей тренінг?

- Вчителів загальноосвітніх шкіл;

- Шкільних психологів;

- Методистів;

- Соціальних працівників;

- Усіх, хто зацікавлений у розвитку профорієнтації Полтавської громади.

По закінченню тренінгу кожен учасник/учасниця отримає сертифікат від ГО "NOVA UNITED" та Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського обсягом 16 годин (0,4 кред ЄКТС). Обирайте зручні дати:

12-13 жовтня;

18-19 жовтня;

26-27 жовтня.

У цілях безпеки, місце проведення повідомимо відібраним учасникам. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/ipeGTpn7JQT3Wr2j9 До зустрічі на тренінгу!

Проєкт реалізує ГО «NOVA UNITED» в межах програми «Розвиток потенціалу молоді в Полтавській та Сумській областях» за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW.