Наші спортсмени гідно представили Кременчуцький район на обласному етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який проходив 22 травня в м. Полтава.

Команди навчальних закладів загальної середньої освіти Кременчуцького району посіли різні місця у 5 видах спорту:

Баскетбол (хлопці):

4 місце - команда Наукового ліцею «Політ».

Баскетбол (дівчата):

5 місце - команда Рокитненської гімназії.

Волейбол (дівчата):

2 місце - команда Кременчуцького ліцею 17 «Вибір».

Футзал:

5 місце - команда Горішньоплавнівської ЗОШ.

Спортивне орієнтування:

5 місце команда Кременчуцької гімназії №28.

Черліденг:

3 місце - команда Кременчуцької гімназії №31.

У волейболі серед хлопців  Команда "Сокіл" (Оболонський опорний ЗЗСО) – посіла І місце.

Шкільні ліги мотивують, дисциплінують і згуртовують. Разом зі спортивним талісманом Полтавщини Лісовим котом вболіватимемо за наших чемпіонів на національному етапі.

Вітаємо спортсменів з чудовими результатами!

Слава Україні!

#шкільніліги