Привітання з Великоднем

Привітання начальника Кременчуцької районної військової адміністрації з Великоднем
Цієї неділі весь український народ спільно з усіма православними християнами святкує Воскресіння Христове, або як ще у народі говорять - Великдень (Пасху) - найважливіше свято християн, яке символізує звільнення людства від усього поганого, є свідченням перемоги життя над смертю, світла над темрявою, добра над злом.

Сьогодні, коли вся країна переживає скрутний час, пов’язаний з війною, ми по-новому сприймаємо боротьбу добра і зла. Війна не змогла стерти наші цінності, наші традиції, наші свята. Попри все - життя продовжується.

У ці святкові дні хочу побажати вам миру та добра, віри та благополуччя, щастя і радості!

Нехай переможний дух нашої нації і надалі супроводжує Вас і Вашу родину, дає сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і перемогу нашої рідної України.