Про стан автомобільних доріг державного значення

Про стан автомобільних доріг державного значення

26.02.2024, на нараді у начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Олега ЛЄДНІКА, було розглянуто питання про стан автомобільних доріг державного значення та заходи, які вживаються щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та належного їх утримання.

Засідання відбулося за участю представників служби відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області, Відділу поліції №2 Кременчуцького районного управління поліції ГУНП у Полтавській області, батальйону патрульної поліції в місті Кременчук, ТОВ "Енергетично-дорожнє будівництво" та депутата Плтавської обласної ради Івана МОСКАЛИКА, голови Піщанської територіальної громади Олександра КРАПЛИНИ.

За результатами роботи учаснками наради було визначено ряд заходів з метою приведення автомобільних доріг державного значення Н-08 “Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь” на ділянках які проходять по теритрії с. Піщане, автодороги Т-11716 “Хорол-Семенівка-Кременчук” у стан, що відповідає вимогам з безпеки дорожнього руху.