Про стан виконання рішення колегії Державного архіву Полтавської області від 03.10.2023 щодо прийому на державне зберігання документів

Питання про стан виконання рішення колегії Державного архіву Полтавської області від 03.10.2023 щодо прийому на державне зберігання документів державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, зокрема, ліквідованих та реорганізованих райдержадміністрацій, місцевих рад у Кременчуцькому районі розглянули сьогодні в ході  оперативно-розпорядчої наради у в.о. начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артема ДАЦЕНКА.

На сьогодні, до органів місцевого самоврядування та відділів, установ, організацій району були надіслані листи, щодо  потреби у стислі терміни завершити здачу на зберігання до фондів Державного архіву документів, згідно вимог чинних нормативних актів.

Пам’ятаємо, що передача на державне зберігання документів дозволить уникнути громадянам можливих проблем при оформленні документів купівлі-продажу нерухомого майна, оформлення права власності, підтвердженні трудового стажу в колективних сільськогосподарських господарствах (фактів прийому на роботу та звільнення, реорганізації   підприємств, установ, організацій, наявність правонаступників).