Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Сьогодні, 15 лютого 2024 року, у м. Кременчуці у регіональному ландшафтному парку “Кагамлицький” біля пам’ятника “На Афганській стежині”  відбувся захід з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В ході заходу начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег ЛЄДНІК спільно з представниками Кременчуцької міської територіальної громади  вшановували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятника та стел загиблих воїнів.

Ми славимо колишніх учасників бойових дій на території інших держав за внесок у розвиток нашої незалежної держави, її Збройних Сил, інших силових структур, за участь у миротворчих операціях ООН, а головне, за вагомий внесок у захист України в сучасній війні з російським агресором.

Наша шана і вдячність захисникам України!