Сьогодні 04.06.2024 під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артема ДАЦЕНКА відбулася щотижнева нарада. В ході наради учасники розглянули наступні питання:

- ,,Про хід весняно-польових робіт в агроформуваннях району”.

-  ,,Про стан призначення всіх видів державних соціальних допомог”.

За підсумками наради відповідальним виконавцям були дані доручення.

Зокрема, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артем ДАЦЕНКО наголосив на необхідності здійсненні постійного моніторингу робіт з підготовки в агроформуваннях району до жнив ранніх зернових та належному виконанні державних програм соціального захисту населення Кременчуцького району.