Відбулося відкриття Алеї Слави загиблих захисників

Відбулося відкриття Алеї Слави загиблих захисників

Сьогодні, начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег ЛЄДНІК, спільно з заступником начальника Кременчуцької райвійськадміністрації Артемом ДАЦЕНКО, начальником третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Станіславом Ковалевським, взяв участь у заходах з нагоди відкриття Алеї Слави у с. Оболонь.

На алеї представлені портрети військовослужбовців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України під час російсько-української війни. Це 14 жителів Оболонської територіальної громади: Клименко Євген, Роман Капацій, Вячеслав Трет'яков, Василь Пистуненко, Юрій Букало, Василь Корж, Віталій Кабачок, Віктор Золотаренко, Микола Банніков, Анатолій Моргун, Вадим Куций, Юрій Лукаш, Юрій Телешун, Іван Шумейко.

Історія кожного Героя – захисника – це історія про сміливість і самовідданість.

Імена наших полеглих захисників навічно вкарбовані в історію України.

Герої живі, допоки про них пам’ятають.