Вручили нагороди (посмертно) родичам загиблих захисників

Вручили нагороди (посмертно) родичам загиблих захисників

Сьогодні заступник начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артем ДАЦЕНКО та начальник Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Мирослав ВОЛКОВ вручили нагороди (посмертно) родичам загиблих захисників.

Відповідно до указу Президента України від 1 вересня 2023 року №550/2023 „Про відзначення державними нагородами України” за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено:

орденом «За мужність ІІ ступеня» посмертно солдата Ковальчука Дмитра Петровича;

орденом «За мужність ІІІ ступеня» посмертно солдата Потакуєва Олега Володимировича.

Відзнакою Лиманської міської військової адміністрації за стійкість в бою з російськими загарбниками при захисті Батьківщини нагороджений молодший сержант Єфремов Олександр Васильович.

Дякуємо усім нашим захисникам, що відстоюють нашу соборність і єдність.