Вручили нагороди (посмертно) сім’ям загиблих захисників

Вручили нагороди (посмертно) сім’ям загиблих захисників

Сьогодні, 03.02.2024, начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег ЛЄДНІК та командир 145-го батальйону 116-ї окремої бригади територіальної оборони, підполковник Андрій БАРАНОВ вручили нагороди (посмертно) сім′ям загиблих захисників.

Відповідно до розпоряджень Полтавської обласної ради полеглих в бою вiйськовослужбовців 145 окремого батальйону Територіальної оборони м.Кременчук,  за особисту мужність і відвагу, героїзм та самовіддані дії в стані ризику для життя, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено Нагрудними знаками " За вірність народу України"  І-го ступеня:

старшого солдата ГОНЧАРА Артема Сергійовича

солдата ГОПТАРЯ Олександра Івановича

молодшого сержанта МОРДОВІНА Івана Петровича

старшого солдата ДИШЛЮКА Віталія Олександровича

молодшого сержанта ПАВЛЕНКА Сергія Борисовича

старшого солдата ІВАСЕНКО Володимира Юрійовича.

Дякуємо усім нашим захисникам, що відстоюють нашу соборність і єдність. Співчуття сім’ям загиблих.