З Днем Захисників і Захисниць України, з Покровою Пресвятої Богородиці, з Днем Українського козацтва!

Мужність, честь, сила та відвага, гордість нашої країни, дорогі наші Захисники та Захисниці! Сьогодні ваш день — день тих, хто оберігає нашу безпеку і свободу! Це день нескорених, бо, незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів.

Це день тих, для кого поняття  честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова, тих, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну! Зі святами вас, наші сильні та непохитні герої, з Днем Захисників і Захисниць України, з Покровою Пресвятої Богородиці, з Днем Українського козацтва!

Пишаємося вами та безмежно вдячні за те, що відважно та хоробро виборюєте сьогодні нашу незалежність і наше мирне майбутнє, щодня доводите, що є достойними нащадками українського козацтва!

“Слава Україні! – Героям слава!”