Засідання комісії з питань захисту прав дитини

22.03.2024, під головуванням заступника начальника Кременчуцької РВА Артема ДАЦЕНКА, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Кременчуцькій РВА.

В ході засідання учасники розглянули питання про стан виховання, утримання і розвитку дітей-вихованців у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, які функціонують на території сільських/селищних громад району.

За інформацією начальника служби у справах дітей Кременчуцької РВА Тетяни ГІРМАН, на території сільських/селищних громад району функціонує:

8 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується – 58 дітей;

13 прийомних сімей, в яких виховується – 28 дітей.

Необхідно відзначити, що соціально-правовий захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, є одним з найвідповідальніших напрямків діяльності Кременчуцької районної військової адміністрації.