Звернення начальника Кременчуцькоїї районної військової адміністрації Олега ЛЄДНІКА до День Героїв та Дня морської піхоти

Сьогодні, 23 травня, Україна відзначає відразу два свята – День Героїв та День морської піхоти.

У цей день ми маємо схилити голови перед пам’яттю про тих, хто без вагань віддав свої життя за Україну, чий героїчний подвиг став прикладом для майбутніх поколінь.

Дякую  морським піхотинцям за вашу мужність, стійкість і відданість присязі та народові України!

Бажаю Вам міцного здоров’я, бойової удачі та завжди вдало повіртатися із бойових завдань додому. Перемоги у всіх Ваших справах і перемоги Україні!

Слава кожному й кожній, хто зараз у бою за нашу державу!

Вічна пам’ять усім, хто віддав своє життя за Україну та українців!

Слава Україні!

Олег ЛЄДНІК