Звернення начальника Кременчуцькоїї районної військової адміністрації Олега ЛЄДНІКА до Дня морської піхоти
![Версія для друку Версія для друку](/sites/all/modules/contrib/print/icons/print_icon.gif)
Звернення начальника Кременчуцькоїї районної військової адміністрації Олега ЛЄДНІКА до Дня морської піхоти
Сьогодні професійне свято військовослужбовців морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Гасло морської піхоти — «Вірний завжди» — означає самовіддану службу Українському народові, вірність Військовій присязі та готовність виконати поставлені завдання у будь-яких умовах. Ваша мужність, неймовірна сила духу і незламний патріотизм кожного українського морпіха — взірець для наслідування.
Висловлюю вдячність усім підрозділам морської піхоти за зразкову службу. Міцного здоров’я, миру, злагоди і благополуччя вам і вашим родинам. Незламності духу та нових перемог.
Слава морській піхоті України!
Слава Україні!
Олег ЛЄДНІК
начальник Кременчуцької РВА