Звернення начальника Кременчуцькоїї районної військової адміністрації Олега ЛЄДНІКА до Дня морської піхоти

Сьогодні професійне свято військовослужбовців морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Гасло морської піхоти — «Вірний завжди» — означає самовіддану службу Українському народові, вірність Військовій присязі та готовність виконати поставлені завдання у будь-яких умовах. Ваша мужність, неймовірна сила духу і незламний патріотизм кожного українського морпіха — взірець для наслідування.

Висловлюю вдячність усім підрозділам морської  піхоти за зразкову службу.  Міцного здоров’я, миру, злагоди і благополуччя вам і вашим родинам.  Незламності духу та нових перемог.

Слава морській піхоті України!

Слава Україні!

Олег ЛЄДНІК