Послуги РДА

Версія для друкуВерсія для друку

Порядок надання адміністративних послуг

1. Фізична особа має право на отримання адміністративної послуги у відповідному адміністративному органі чи центрі надання адміністративних послуг, незалежно від реєстрації місця проживання чи місця перебування такої особи, крім випадків, установлених законом.

Юридична особа має право на отримання адміністративної послуги у відповідному адміністративному органі чи центрі надання адміністративних послуг за місцезнаходженням такої особи або у випадках, передбачених законом, – за місцем провадження діяльності, знаходження об'єкта.

2. Заява на отримання адміністративної послуги, адміністративний акт чи повідомлення про відмову у наданні адміністративної послуги можуть бути вручені особисто, надіслані поштою або за допомогою засобів телекомунікаційного зв'язку.

3. Перелік та вимоги до документів, необхідних для отримання адміністративних послуг, визначаються законом. Центру надання адміністративних послуг забороняється вимагати для надання адміністративної послуги документи, не передбачені законом. Бланки заяв, необхідних для надання адміністративної послуги, надаються фізичним і юридичним особам у необхідній кількості безоплатно.

4. Вчинення дій, необхідних для забезпечення надання адміністративної послуги, забезпечується Центром надання адміністративних послуг без залучення фізичних і юридичних осіб, які звернулися за наданням адміністративної послуги, та без стягнення з них додаткової плати.

5. Центр надання адміністративних послуг забезпечує вільний доступ до своїх приміщень, в яких надаються адміністративні послуги, та забезпечує надання у повному обсязі необхідної інформації щодо адміністративних послуг, які надаються.

Наверх ↑