Відділ документообігу та контролю апарату Кременчуцької районної державної адміністрації

Начальник відділу  – ДРИГА Юлія Георгіївна

Тел. (0536) 75-58-78

ел. пошта  kremen_rda@adm-pl.gov.ua

головний спеціаліст загального відділу ЛАБОВСЬКА Ірина Іванівна

головний спеціаліст загального відділу ТИМОШЕНКО Наталія Миколаївна

Відділ є структурним підрозділом апарату районної державної адміністрації і у своїй діяльності з питань контролю за виконанням документів підпорядковується голові райдержадміністрації, з інших питань - керівникові апарату райдержадміністрації.

Основними завданнями відділу є: встановлення єдиного порядку документування і роботи з документами в апараті районної державної адміністрації на основі використання сучасної обчислювальної техніки та скорочення кількості документів.

В структурі відділу апарату райдержадміністрації передбачені посади: начальника відділу, 3 -х головних спеціалістів. Працівники призначаються на посаду та звільняються з посади у порядку, встановленому чинним законодавством.